




Нетбук Б-клас Lenovo ThinkPad X260 з екраном 12.5" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i7-6600U та оперативною пам'яттю 4 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платіж і доставка
Оплата частинами онлайн без комітету
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad X260
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 12.5" (1366x768) TN
Процесор: Intel Core i7-6600U (2 (4) ядра по 2.6 - 3.4 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR4
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 520 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x HDMI, 1x miniDP, 1x Ethernet, 1x Docking connector, 1x Card Reader, 1x Audio
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.34 кг
Стан: Б-клас (на матриці є невелика потертість клавіатури, роботу не заважає (у разі увімкнення не видно)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
На матриці є невелика потертість клавіатури, роботі не заважає (у разі увімкнення не видно)
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-6600U
Тестування процесора: Intel Core i7-6600U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.34 кг |
| Основні | |
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип | Нетбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Тип процесора | Core i7 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-6600U |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, mini DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Нетбук Lenovo ThinkPad X260 / 12.5" (1366x768) / Intel Core i7-6600U (2(4) ядра по 2.6 - 3.4 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Операційна система | Windows Pro 10 License |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.6 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 12 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Бренд | Lenovo |
| Модель ноутбука | Lenovo ThinkPad X260 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Батарея | Ноутбук оснащений 2 батареями|Тримає заряд до 4 годин |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 11 609 ₴






