



Системний блок Fujitsu Esprimo P420 E85+ Tower на базі процесора Intel Core i5-4430 і оперативної пам'яті 8 GB для роботи і домашніх завдань
+ Без передоплати (оплата при отриманні).
+ Безкоштовна доставка по Україні.
+ Гарантія 6 місяців з моменту купівлі.
Модель: Fujitsu Esprimo P420 E85+ Tower
Процесор: Intel Core i5-4430 (4 ядра по 3.0 - 3.2 GHz), Cache memory 6 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Вінчестер: 120 GB SSD, 250 GB HDD
Графіка: Integrated Intel HD Graphics 4600
Порти: 2x USB 3.0, 8x USB 2.0, 5x Audio Ports, LAN (RJ-45), Com Port, 2x PS/2, DVI, VGA, DP
Стан: б/в
Можлива модифікація:
1. Процесора на більш продуктивний (в рамках сокету);
2. Встановлення дискретної відеокарти (або заміна існуючої на більш потужну);
3. Збільшення об'єму оперативної пам'яті;
4. Збільшення розміру жорсткого диску.
Можлива також комплектація комп'ютера проводами, клавіатурою, мишкою чи іншими аксесуарами.
Для модифікації чи комплектації необхідно додати в корзину (нажавши на кнопку "Купити") потрібний товар розділу "АКСЕСУАРИ" або з блоку "Звязані товари" знизу цієї сторінки.
Детальна специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4430
Тестування процесора: Intel Core i5-4430
Перейти в початок оголошення >>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu-Siemens |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4570 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 8 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Fujitsu Esprimo P420 E85+ Tower |
| Назва | Комп'ютер Fujitsu Esprimo P420 E85+ Tower / Intel Core i5-4570 (4 ядра з 3.2 - 3.6 GHz) / 8gb DDR3 / 120 GB SSD+250 GB HDD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Fujitsu-Siemens |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 120 SSD + 250 HDD |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 6 926 ₴

