




Системний блок Fujitsu Esprimo E700 E90+ DT на базі процесора Intel Core i5-2400 і оперативної пам'яті 8 GB для роботи і домашніх завдань
+ Без передоплати (оплата при отриманні).
+ Безкоштовна доставка по Україні.
+ Гарантія 6 місяців з моменту покупки.
Модель: Fujitsu Esprimo E700 E90+ DT
Процесор: Intel Core i5-2400 (4 ядра по 3.10 - 3.40 GHz); Cache memory 6 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Жорсткий диск: 320 GB HDD
Графіка: Integrated Intel® HD Graphics 2000 (до 1792 МБ ОЗУ)
Порти: 12x USB 2.0, 5x Audio Ports, LAN (RJ-45), Com Port, 2x PS/2, DVI, DP
Можлива модифікація:
1. Процесора на більш продуктивний (у рамках сокета);
2. Додавання дискретної відеокарти (або заміна існуючої на більш потужну);
3. Збільшення об'єму оперативної пам'яті;
4. Збільшення розміру жорсткого диска.
Можлива також комплектація комп'ютера проводами, клавіатурою, мишкою та іншими аксесуарами.
Для модифікації або комплектації необхідно додати в корзину (натиснувши на кнопку "Купити") потрібний товар з розділу "АКСЕСУАРИ" або з блоку "Пов'язані товари" знизу цієї сторінки.
Детальна специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Core i5-2400
Тестування процесора: Intel Core i5-2400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu-Siemens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Desktop |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-2400 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 2000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вхід, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Товщина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Fujitsu Esprimo E700 E90+ DT |
| Назва | Системний блок Fujitsu Esprimo E700 E90+ DT / Intel Core i5-2400 (4 ядра по 3.1 - 3.4 GHz) / 8gb DDR3 / 320 GB HDD |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.1 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Desktop |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Fujitsu-Siemens |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Жорсткий диск | HDD 320 |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 3 690 ₴

