




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ультрабук Lenovo ThinkPad P1 Gen 2/ 15.6" (3840x2160)/ Core i7-9850H/ 32 GB RAM/ 512 GB SSD NVMe/ UHD 630»


250 ₴
Встановлення Windows
Ультрабук Lenovo ThinkPad P1 Gen 2 з екраном 15.6" (3840х2160) IPS на базі процесора Intel Core i7-9850H та оперативною пам'яттю 32 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad P1 Gen 2
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (3840х2160) IPS
Процесор: Intel Core i7-9850H (6 (12) ядер по 2.6 - 4.6 GHz), 12 MB
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD M2 NVMe
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics 630 (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Card Reader, 1x Audio
Батарея: не менше 2-2.5 години у режимі звичайного навантаження;
Вага: 1.53 кг
Стан: б/в (клас А: добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-9850H
Тестування відеокарти: Intel Core i7-9850H
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-9850H |
| Тактова частота | 2.6 ГГц – 3 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук Lenovo ThinkPad P1 Gen 2 / 15.6" (3840х2160) IPS / Intel Core i7-9850H (6 (12) ядер по 2.6 - 4.6 GHz) / 32 GB DDR4 / 512 GB SSD M2 NVMe / Intel UHD Graphics 630 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 32 |
| Батарея | Li-Ion |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo ThinkPad P1 Gen 2 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 20 008 ₴






