




Получите эти позиции бесплатно при покупке «Нетбук Dell Latitude 3180/ 11.6" (1366x768)/ Pentium N4200/ 4 GB RAM/ 128 GB SSD/ HD 505»


250 ₴
Установка Windows
Нетбук Dell Latitude 3180 c екраном 11.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Pentium N4200 і оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell Latitude 3180
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 11.6" (1366x768) TN
Процесор: Intel Pentium N4200 (4 ядра по 1.1 - 2.5 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 505 (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 3.0, 1x HDMI, 2x Audio, 1x Card Reader
Батарея: до 2.5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.26 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium N4200
Тестування процесора: Intel Pentium N4200
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Нетбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Pentium |
| Частота процессора | 1100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 2 Мб |
| Модель процессора | Intel Pentium N4200 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 11.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT TN |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel Graphics |
| Объем видеопамяти | 1 GB |
| Тип видеопамяти | SMA |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Нет |
| Интерфейсы | HDMI, Аудио выход/Наушники |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Название | Нетбук Dell Latitude 3180 / 11.6" (1366x768) TN / Intel Pentium N4200 (4 ядра по 1.1 - 2.5 GHz) / 4 GB DDR3 / 128 GB SSD / Intel HD Graphics 505 / WebCam |
| Жёсткий диск (Gb) | 128 SSD |
| Серия процессора | Intel Pentium N |
| Тактовая частота ЦП (GHz) | 1.1 |
| Диагональ монитора (дюймы) | 11 |
| Оперативная память (Gb) | 4 |
| Батарея | До 2.5 годин у режимі звичайного навантаження |
| Размер кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Количество ядер ЦП | 4 |
| Максимальное разрешение | 1366x768 |
| Продажа с НДС | Так (+5%) |
| Состояние товара | б/в |
| Тип видеокарты | Інтегрована |
| Тип гарантии | Магазин |
| Гарантийный срок, мес. | 6 |
| Модель товара | Dell Latitude 3180 |
| Время работы АКБ | 90 - 120 хв. |
- Цена: 5 502 ₴




