




Ігровий ноутбук Б-клас Razer Blade 15 Gaming RZ09-0410 з екраном 15.6" (2560x1440) IPS на базі процесора Intel Core i7-11800H і дискретної відеокарти nVidia GeForce RTX 3070 8 GB для ігор та работи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Razer Blade 15 Gaming RZ09-0410
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (2560x1440) IPS
Процесор: Intel Core i7-11800H (8 (16) ядра по 2.3 - 4.6 GHz), 24 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD NVMe
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3070, 8 GB GDDR6, 256-bit; інтегрована Intel UHD Graphics (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.2, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x LAN (RJ-45), 1x Audio
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.09 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою (RGB)
Стан: б/в (клас Б: подряпинки по корпусу (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-11800H
Тестування процесора: Intel Core i7-11800H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 3070
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 3070
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i7-11800H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.09 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас Razer Blade 15 Gaming RZ09-0410 / 15.6" (2560x1440) IPS / Intel Core i7-11800H (8 (16) ядра по 2.3 - 4.6 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD NVMe / nVidia GeForce RTX 3070, 8 GB GDDR6, 256-bit / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Батарея | Li-Ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 24 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1440 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3070 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Razer Blade 15 Gaming RZ09-0410 |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
- Ціна: 51 080 ₴



