




Ноутбук-трансформер Б-клас Microsoft Surface Book 2 з екраном 13.5" (3000x2000) IPS Touch на базі процесора Intel Core i7-8650U та оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 для роботи та дозвілля
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Microsoft Surface Book 2
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.5" (3000x2000) IPS Touch
Процесор: Intel Core i7-8650U (4 (8) ядра по 1.9 - 4.2 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics 620 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x SD card reader, 1x Surface Connect port, 1x Audio
Батарея: не менше 4 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.65 кг
Стан: б/в (клас Б: вм'ятинка на верхній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: клавіатура з підсвіткою, гравіювання клавіатури
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-8650U
Тестування процесора: Intel Core i7-8650U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 1900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-8650U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3000×2000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук-трансформер Б-клас Microsoft Surface Book 2 / 13.5" (3000x2000) IPS Touch / Intel Core i7-8650U (4 (8) ядра по 1.9 — 4.2 GHz) / 8 GB DDR3 / 256 GB SSD / Intel UHD Graphics 620 / WebCam / USB Type-C |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.9 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 13 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 3000x2000 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Microsoft Surface Book 2 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 14 453 ₴





