




Ноутбук HP ProBook 450 G1 з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i5-4200M і дискретною відеокартою AMD Radeon HD 8750M 2 GB для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
✔ Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без Complet
✔ 100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP ProBook 450 G1
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: Intel Core i5-4200M (2 (4) ядра по 2.5 — 3.1 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графика: дискретна AMD Radeon HD 8750M, 2 GB GDDR3, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.4 кг
Стан: б/у (клас А: гарний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: Windows 10 Pro
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4200M
Тестування процесора: Intel Core i5-4200M
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 8750M
Тестування відеокарти AMD Radeon HD 8750M
📧 запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4200M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 8750M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук HP ProBook 450 G1 / 15.6" (1366x768) TN / Intel Core i5-4200M (4) ядра по 2.5 — 3.1 GHz) / 16 GB DDR3 / 240 GB SSD / AMD Radeon HD 8750M, 2 GB GDDR3, 128-bit WebCam / DVD-ROM Windows 10 Pro |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.5 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Батарея | Не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1366x768 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 8750M |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | HP ProBook 450 G1 |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 8 089 ₴




