




Мобільна робоча станція Б-клас Dell Precision 5530 з екраном 15.6" (3840x2160) IPS Touch на базі процесора Intel Xeon E-2176M і оперативною пам'яттю 16 GB DDR4, оснащений дискретною відеокартою nVidia Quadro P1000 4 GB для роботи з графіком і складних задач
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell Precision 5530
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (3840x2160) IPS Touch
Процесор: Intel Xeon E-2176M (6 (12) ядер по 2.7 - 4.4 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia Quadro P1000, 4 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: немає
Порти: 1x USB-C, 2x USB 3.1, 1x HDMI, 1x SD card reader, 1x Audio
Батарея: не менше 4 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.8 кг
Стан: б/в (клас Б: вм'ятинки на верхній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: клавіатура з підсвіткою, гравіювання клавіатури
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Xeon E-2176M
Тестування процесора: Intel Xeon E-2176M
Специфікація відеокарти: nVidia Quadro P1000
Тестування відеокарти: nVidia Quadro P1000
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Xeon |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Xeon E-2176M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro P1000 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Мобільна робоча станція Б-клас Dell Precision 5530 / 15.6" (3840x2160) IPS Touch / Intel Xeon E-2176M (6 (12) ядер по 2.7 - 4.4 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / nVidia Quadro P1000, 4 GB GDDR5, 128-bit / HDMI |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.7 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 12 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro P1000 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Dell Precision 5530 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 17 853 ₴



