




Ноутбук Dell Latitude E6540 з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора Intel Core i7-4810MQ і відеокарти AMD Radeon HD 8790M 2 GB для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell Latitude E6540
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i7-4810MQ (4 (8) ядра по 2.8 - 3.8 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 200 GB SSD + 750 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon HD 8790M, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: не менше 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження.
Вага: 2.4 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-4810MQ
Тестування процесора: Intel Core i7-4810MQ
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 8790M
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 8790M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD, HDD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-4810MQ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 8790M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 750 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм SSD | 200 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук Dell Latitude E6540 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-4810MQ (4 (8) ядра по 2.8 - 3.8 GHz) / 16 GB DDR3 / 200 GB SSD + 750 GB HDD / AMD Radeon HD 8790M, 2 GB GDDR5, 128-bit / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 200 SSD + 750 HDD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.8 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 8790M |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Dell Latitude E6540 |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
- Ціна: 10 254 ₴






