




Ноутбук Б-клас Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 з екраном 15.6" (1920x1080) TN на базі 6-ядерного процесора AMD Ryzen 5 4500U та оперативної пам'яті 16 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad E15 Gen 2
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN
Процесор: AMD Ryzen 5 4500U (6 ядер по 2.3 - 4.0 GHz), 8 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD M.2 NVMe
Графіка: інтегрована AMD Radeon Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 2.0, 1x USB 3.2, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x LAN (RJ-45), 1x Audio
Батарея: до 5 годин у режимі звичайного навантаження. Рівень зносу - 18% (по даних AIDA64)
Вага: 1.7 кг
Стан: б/в (клас Б: на верхній металевій кришці є малопомітні сліди від наклейок та пару дрібних царапин, на екрані є незначні поверхневі царапини від притискання клавіатури (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
На верхній металевій кришці є малопомітні сліди від наклейок та пару дрібних царапин.
На екрані є незначні поверхневі царапини від притискання клавіатури (див. фото)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 5 4500U
Тестування процесора: AMD Ryzen 5 4500U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 4500U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | На верхній металевій кришці є малопомітні сліди від наклейок та пару дрібних царапин. На екрані є незначні поверхневі царапини від притискання клавіатури |
| Назва | Ноутбук Б-клас Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 / 15.6" (1920x1080) TN / AMD Ryzen 5 4500U (6 ядер по 2.3 - 4.0 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD M.2 / AMD Radeon Graphics / WebCam / HDMI |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
- Ціна: 12 800 ₴






