




Ігровий ПК Tower на базі процесора AMD Ryzen 7 7700 та дискретної відеокарти nVidia GeForce RTX 5070 Ti 16 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Материнська плата: AMD B650 чіпсет (нова комплектуюча)
Процесор: AMD Ryzen 7 7700 (8 (16) ядер по 3.8 - 5.3 GHz), 32 MB Cache (нова комплектуюча)
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR5 (нова комплектуюча)
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB GDDR7, 256-bit (нова комплектуюча)
Порти: USB 3.0, Ethernet, Audio, HDMI, DisplayPort
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 800W (нова комплектуюча)
Стан: б/в
Операційна система: замовити встановлення
SSD вживаний, всі інші комплектуючі нові
Кабель живлення у комплекті
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 7 7700
Тестування процесора: AMD Ryzen 7 7700
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 5070 Ti
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 5070 Ti
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 32 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 16000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 800 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Комп'ютер має новий корпус |
| Назва | Ігровий ПК Tower / AMD Ryzen 7 7700 (8 (16) ядер по 3.8 - 5.3 GHz) / 32 GB DDR5 / 1000 GB SSD / nVidia GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB GDDR7, 256-bit / 800W + Кабель живлення |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.8 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 32 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 32 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Сокет процесора | AM5 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 81 913 ₴


