




Підготовка замовлення може зайняти до 6 робочих днів
Збірка під замовлення: ігровий ПК Asus TUF Gaming GT302 ARGB Tower на базі процесора AMD Ryzen 7 9800X3D і дискретною відеокартою nVidia GeForce RTX 3080 Ti 12 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Asus TUF Gaming GT302 ARGB Tower (нова комплектуюча)
Материнська плата: Asus TUF Gaming B850-Plus Wi-Fi (нова комплектуюча)
Процесор: AMD Ryzen 7 9800X3D (8 (16) ядер по 4.7 - 5.2 GHz), 96 MB Cache (нова комплектуюча)
Прижим процесора: 2E Gaming Air Cool 2E-SCPB-AM5 Aluminum Black (нова комплектуюча)
Охолодження процесора: СРО Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (нова комплектуюча)
Оперативна пам'ять: 64 GB DDR5 (2x 32 GB) 6400 MHz Kingston Fury Beast RGB (нова комплектуюча)
Постійна пам'ять: 2000 GB SSD M.2 NVMe Kingston Fury Renegade (нова комплектуюча)
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3080 Ti, 12 GB GDDR6X, 384-bit
Порти: 6x USB 2.0, 1x USB/eSATA, 8USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 3x DisplayPort, 7x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 1000W Asus TUF Gaming 1000W Gold+ (нова комплектуюча)
Стан: б/в
Операційна система: замовити встановлення
Підготовка замовлення може зайняти до 6 робочих днів
Нові комплектуючі: корпус, материнська плата, процесор, притиск і його охолодження, ОЗУ, SSD, Блок живлення
Відеокарта була у вжитку
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 7 9800X3D
Тестування процесора: AMD Ryzen 7 9800X3D
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 3080 Ti
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 3080 Ti
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 3080 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 12000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, USB Type-C, DisplayPort, USB, eSATA, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 8 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Комп'ютер має новий корпус |
| Назва | Збірка під замовлення: ігровий ПК Asus TUF Gaming GT302 ARGB Tower / AMD Ryzen 7 9800X3D (8 (16) ядер по 4.7 - 5.2 GHz) / 64 GB DDR5 / 2000 GB SSD M.2 / nVidia GeForce RTX 3080 Ti, 12 GB GDDR6X, 384-bit / 1000W |
| Жорсткий диск (Gb) | 2000 SSD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 4.7 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 64 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 96 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3080 Ti |
| Сокет процесора | AM5 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Asus TUF Gaming GT302 ARGB Tower |
- Ціна: 121 851 ₴



