




Мобільна робоча станція Dell Precision 7510 з екраном 15.6" (3840x2160) IPS на базі 4-ядерного процесора Intel Core i7-6820HQ і дискретною відеокартою AMD FirePro W5170M 2 GB для ігор та работи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell Precision 7510
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (3840x2160) IPS
Процесор: Intel Core i7-6820HQ (4 (8) ядра по 2.7 - 3.6 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD + 500 GB HDD
Графіка: дискретна AMD FirePro W5170M, 2 GB GDDR5, 128-bit; інтегрована Intel HD Graphics 530 (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 1x USB-C, 1x Audio, 1x Ethernet, 1x HDMI, 1x miniDP, 1x Card Reader, Docking Station Interface
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.79 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково: підсвічування клавіатури
Операційна система: Win 10 Pro
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-6820HQ
Тестування процесора: Intel Core i7-6820HQ
Специфікація відеокарти: AMD FirePro W5170M
Тестування відеокарти: AMD FirePro W5170M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.79 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники, mini DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD FirePro W5170M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6820HQ |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD + 500 HDD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD FirePro W5170M |
| Модель товару | Dell Precision 7510 |
| Назва | Мобільна робоча станція Dell Precision 7510 / 15.6" (3840x2160) IPS / Intel Core i7-6820HQ (4 (8) ядра по 2.7 - 3.6 GHz) / 32 GB DDR4 / 512 GB SSD + 500 GB HDD / AMD FirePro W5170M, 2 GB GDDR5, 128-bit / WebCam / Win 10 Pro |
| Обсяг відеопам'яті | 2000 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 32 |
| Операційна система | Win Pro 10 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 15 660 ₴






