




Ультрабук HP Pavilion 16-an0066st з екраном 16" (1920x1200) IPS на базі процесора Intel Core Ultra 5 125U і оперативної пам'яті 8 GB DDR5 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP Pavilion 16-an0066st
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (1920x1200) IPS
Процесор: Intel Core Ultra 5 125U (12 (14) ядер по 1.3 - 4.3 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR5
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel Graphics (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.2, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Audio
Батарея: до 3 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.8 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core Ultra 5 125U
Тестування процесора: Intel Core Ultra 5 125U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук HP Pavilion 16-an0066st / 16" (1920x1200) IPS / Intel Core Ultra 5 125U (12 (14) ядер по 1.3 — 4.3 GHz) / 8 GB DDR5 / 512 GB SSD / Intel Graphics / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 12 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 12 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1200 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Тип процесора | Core Ultra 5 |
| Модель товару | HP Pavilion 16-an0066st |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
- Ціна: 23 303 ₴





