




Комп'ютер 2E TeamX (TMX03) Tower на базі процесора AMD Ryzen 3 2200G та дискретною відеокартою nVidia GeForce GTX 1060 3 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: 2E TeamX (TMX03) Tower (нова комплектуюча)
Материнська плата: Acer Aspire TC-380 (D17W5 - DT.BBGET02) AM4S
Процесор: AMD Ryzen 3 2200G (4 ядра по 3.5 - 3.7 GHz), 4 MB Cache
Охолодження процесора: Cooler Master BOX
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4 Kingston
Постійна пам'ять: 128 GB SSD M.2 NVMe Western Digital SN520 + 500 GB HDD
Графіка: дискретна Asus GeForce GTX 1060 Dual, 3 GB GDDR5, 192-bit; живлення 6-pin
Порти: 8x USB 2.0, 1x DVI, 2x HDMI, 2x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 400W (нова комплектуюча)
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Новий корпус та блоки живлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 3 2200G
Тестування процесора: AMD Ryzen 3 2200G
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1060
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1060
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 3 |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 2200G |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 3000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 8 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комп'ютер 2E TeamX (TMX03) Tower / AMD Ryzen 3 2200G (4 ядра по 3.5 - 3.7 GHz) / 8 GB DDR4 / 128 GB SSD M.2 + 500 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1060, 3 GB GDDR5, 192-bit / 400W |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD + 500 HDD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Бренд | 2E |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.5 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Операційна система | 2E TeamX (TMX03) Tower |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1060 |
| Сокет процесора | AM4 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 9 729 ₴



