




Комплект ПК: комп'ютер Lenovo ThinkCentre M58e SFF на базі процесора Intel Pentium E5400 та оперативною пам'яттю 4 GB DDR2 і монітором Dell E176FPt з матрицею 17" (1280x1024) TN для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: GameMax Tower
Материнська плата: Intel G41 Express Chipset
Процесор: Intel Pentium E5400 (2 ядра по 2.7 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR2
Постійна пам'ять: 80 GB HDD
Графіка: інтегрована Intel Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 6x USB 2.0, 2x PS/2, 1x VGA, 1x COM-порт, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: так
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: Windows 10 Pro
Монітор
Модель: Dell E176FPt
Тип матриці: квадратно-орієнтований, матова, TN
Діагональ: 17"
Співвідношення сторін: 5:4
Роздільна здатність: 1280x1024
Час відгуку: 12 мс
Яскравість матриці: 300 кд/м2
Контрастність дисплея: статична 450:1
Кути огляду: 120° / 140°
Вбудовані колонки: немає
Вага: 4.8 кг
Порти: 1x VGA
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Вживані клавіатура, мишка та кабелі (відео та живлення 2x) у комплекті
Система кріплення VESA 100x100
Ліцензійна Windows 10 Pro (цифрова ліцензія)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium E5400
Тестування процесора: Intel Pentium E5400
Специфікація монітора: Dell E176FPt
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium E5400 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×1024 (SXGA) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 80 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комплект ПК: Lenovo ThinkCentre M58e SFF / Intel Pentium E5400 (2 ядра по 2.7 GHz) / 4 GB DDR2 / 80 GB HDD / Intel Graphics / DVD-ROM + Монітор Dell E176FPt / 17" (1280x1024) TN / VGA + Клавіатура, мишка, кабелі підключення, Windows 10 Pro |
| Жорсткий диск (Gb) | 80 HDD |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Бренд | Lenovo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.7 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Квадратно-орієнтований |
| Форм-фактор системного блоку | SFF (small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | LGA775 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | Dell E176FPt / 17" (1280x1024) TN / VGA / VESA 100x100 |
| Модель товару | Lenovo ThinkCentre M58e SFF |
- Ціна: 3 158 ₴




