




Комплект ПК: комп'ютер HP Pro 3505 Tower на базі процесора AMD A4-3420 і оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 та монітором Б-клас ViewSonic VA1938wa з матрицею 19" (1366x768) TN для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: HP Pro 3515 Tower
Процесор: AMD A4-3420 (2 ядра по 2.8 GHz), 1 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: інтегрована AMD Radeon HD 6410D Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 6x USB 2.0,1x VGA, 1x DVI, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: так
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: ViewSonic VA1938wa
Тип матриці: широкоформатна, матова, TN
Діагональ: 19"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1366x768
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 200 кд/м2
Контрастність дисплея: 1000:1
Кути огляду: 170° / 160°
Вбудовані колонки: немає
Вага: 2.7 кг
Порти: 1x VGA
Стан: клас Б (засвіт матриці екрана)
Уживані клавіатура, мишка. Кабелі (відео та живлення 2x) у комплекті
Засвіт матриці екрана
Система кріплення VESA 100x100
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD A4-3420
Тестування процесора: AMD A4-3420
Специфікація монітора: ViewSonic VA1938wa
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A4 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Модель процесора | AMD A4-3420 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 19 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комплект ПК: HP Pro 3505 Tower / AMD A4-3420 (2 ядра по 2.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 500 GB HDD / AMD Radeon HD 6410D Graphics / DVD-ROM + Монітор Б-клас ViewSonic VA1938wa/19" (1366x768) TN/VGA + Клавіатура, мишка, кабелі підключення |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Серія процесора | AMD A4 |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.8 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 19 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 1 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | FM1 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | ViewSonic VA1938wa / 19" (1366x768) TN / VGA / VESA 100x100 |
| Модель товару | HP Pro 3505 Tower |
- Ціна: 5 038 ₴



