




Неттоп Lenovo ThinkCentre M32 USFF на базі процесора Intel Celeron 847 та оперативною пам'яттю 2 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkCentre M32 USFF
Процесор: Intel Celeron 847 (2 ядра по 1.1 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 2 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics
Порти: 2x PS/2, 4x COM-порт, 1x VGA, 1x LPT-порт, 1x DisplayPort, 1x Ethernet, 6x USB 2.0, 2x Audio
Оптичний привід: немає
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
В комплекті: блок живлення, кабель живлення
У подарунок: встановлена ОС Windows 7 Embedded Standard x64 – це повноцінна Windows, розроблена з метою максимальної економії апаратних ресурсів ПК (насамперед економії постійної пам'яті)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Celeron 847
Тестування процесора: Intel Celeron 847
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 1100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | Intel Celeron 847 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DisplayPort, USB, LPT, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Нітоп Lenovo ThinkCentre M32 USF / Intel Celeron 847 (2 ядра за 1.1 GHz) / 2 GB DR3 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics / ОС Windows 7 Embeded |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Бренд | Lenovo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.1 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 2 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Форм-фактор системного блоку | USFF (Ultra small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Сокет процесора | BGA1023 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo ThinkCentre M32 USFF |
- Ціна: 2 765 ₴




