




Моноблок Apple iMAC A1419 з екраном 27" (5120x2880) IPS на базі процесора Intel Core i5-6500 і дискретною відеокартою AMD Radeon R9 M290X 2 GB для офісної роботи та мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Apple iMac A1418
Тип матриці: широкоформатна, глянцева, IPS
Діагональ: 27"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 5120x2880
Процесор: Intel Core i5-6500 (4 ядра по 3.2 - 3.6 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR3
Постійна пам'ять: 1000 GB SSHD (Fusion Drive)
Графіка: дискретна AMD Radeon R9 M390, 2 GB GDDR5, 256-bit
Порти: 4x USB 3.0, 2x USB Type-C, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Оптичний привід: немає
Вбудовані колонки: так
Вага: 5.7 кг
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Додатково: Web-камера FaceTime HD
Операційна система: MacOS Monterey
5K розширення, IPS матриця
Встановлено SSHD (Fusion Drive) на 1000 GB
Стереодинаміки, вбудована веб-камера та подвійний мікрофон
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-6500
Тестування процесора: Intel Core i5-6500
Специфікація відеокати: AMD Radeon R9 M390
Тестування відеокати: AMD Radeon R9 M390
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-6500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, USB Type-C, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Apple iMAC A1419 |
| Назва | Моноблок Apple iMAC A1419/27" (5120x2880) IPS / Intel Core i5-6500 (4 ядра по 3.2-3.6 GHz) / 32 GB DDR3 / 1000 GB SSHD / AMD Radeon R9 M390, 2 GB GDDR5, 256-bit / WebCam / Вбудовані колонки / MacOS Monterey |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Apple |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 27 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 32 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Жорсткий диск | 1000 SSHD |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon R9 M390 |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | 5K (5120x2880), IPS |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 24 088 ₴



