




Ноутбук HP ProBook 640 G1 з екраном 14" (1600x900) TN на базі процесора Intel Core i5-4340M і оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP ProBook 640 G1
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1600x900) TN
Процесор: Intel Core i5-4340M (2 (4) ядра по 2.9 — 3.6 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 4600 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 4x USB 3.0, 1x VGA, 1x DisplayPort, 1x COM-порт, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.0 кг
Стан: клас А (добряний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4340M
Тестування процесора: Intel Core i5-4340M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-4340M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), COM-порт, DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук HP ProBook 640 G1/14" (1600x900) TN/Intel Core i5-4340M (2 (4) ядра по 2.9 — 3.6 GHz) / 8 GB DDR3 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics 4600 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Модель ноутбука | HP ProBook 640 G1 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 14 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | б/у |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 6 788 ₴

