




Ноутбук Б-клас Lenovo IdeaPad Z585 з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i7-3612QM і дискретною відеокартою nVidia GeForce GT 630M 2 GB для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo IdeaPad Z585
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN, глянсовий
Процесор: Intel Core i7-3612QM (4 (8) ядра по 2.1 — 3.1 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: дискретна nVidia GeForce GT 630M, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.8 кг
Стан: клас Б (дряпини та потертості на верхній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено SSD на 256 GB
Повноцінний цифровий блок
Подряпини та потертості на верхній кришці
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-3612QM
Тестування процесора: Intel Core i7-3612QM
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GT 630M
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GT 630M
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 630M |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-3612QM |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Не менше 1.5-2 години у режимі звичайного навантаження |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Інше | Встановлено SSD на 256 GB |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 630M |
| Модель ноутбука | Lenovo IdeaPad Z585 |
| Назва | Ноутбук Б-клас Lenovo IdeaPad Z585 / 15.6" (1366x768) TN / Intel Core i7-3612QM (4 (8) ядра по 2.1 — 3.1 GHz) / 8 GB DDR3 / 256 GB SSD / nVidia GeForce GT 630M, 2 GB GDDR5, 128-bit / VGA |
| Обсяг відеопам'яті | 2048 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.1 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 15 253 ₴

