




Ультрабук Sony Vaio Pro 13G VJP132F11X з екраном 13.3" (1920x1080) IPS на основі процесора Intel Core i5-5200U та оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для офісної роботи та мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платіж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Sony Vaio Pro 13G VJP132F11X
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.3" (1920x1080) IPS, матовий
Процесор: Intel Core i5-5200U (2 (4) ядра по 2.2 — 2.7 GHz), 3 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 5500 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: тримає 3-5 годин у режимі звичайного навантаження. АКБ NEW
Вага: 1.35 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено SSD на 128 GB
Full HD розширення, IPS матриця
Легкий алюмінієвий корпус
Підсвітка клавіатури
Батарея тримає 3-5 годин у режимі звичайного навантаження. АКБ NEW
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-5200U
Тестування процесора: Intel Core i5-5200U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.35 кг |
| Основні | |
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Так |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Тип процесора | Core i5 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-5200U |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Назва | Ультрабук Sony Vaio Pro 13G VJP132F11X / 13.3" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-5200U (2 (4) ядра по 2.2 — 2.7 GHz) / 4 GB DDR3 / 128 GB SSD / Intel HD Graphics 5500 / WebCam / HDMI / АКБ NEW NEW |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 128 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.2 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 13 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Інше | Встановлено SSD на 128 GB. Full HD розширення, IPS матриця. Легкий алюмінієвий корпус. Підсвітка клавіатури |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | SONY |
| Модель ноутбука | Sony Vaio Pro 13G VJP132F11X |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | Тримає 3-5 годин у режимі звичайного навантаження. АКБ NEW |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 11 576 ₴






