



Новий ультрабук Asus Laptop E410-M з екраном 14" (1366x768) TN на базі процесора Intel Celeron N4020 та оперативною пам'яттю 4 GB DDR4 для офісної роботи та навчання
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Asus Laptop E410-M
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1366x768) TN, матовий
Процесор: Intel Celeron N4020 (2 ядра по 1.1 - 2.8 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR4
Постійна пам'ять: 64 GB eMMC
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics 600 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 1x USB 2.0, 1x USB 3.2, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 2x Audio
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.30 кг
Стан: новий
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково: компактний, тихий, тонкий корпус
Операційна система: замовити встановлення
Компактний, тихий, тонкий корпус
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Celeron N4020
Тестування процесора: Intel Celeron N4020
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 1100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 600 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 64 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Інше | Компактний, тихий, тонкий корпус |
| Назва | Новий ультрабук Asus Laptop E410-M / 14" (1366x768) TN / Intel Celeron N4020 (2 ядра по 1.1 — 2.8 GHz) / 4 GB DDR4 / 64 GB eMMC / Intel UHD Graphics 600 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 64 eMMC |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Бренд | Asus |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.1 |
| Модель ноутбука | Asus Laptop E410-M |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | Не менше 1.5-2 години у режимі звичайного навантаження |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 14 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
- Ціна: 11 923 ₴

