




Захищений ноутбук Panasonic Toughbook CF-31 MK5 з екраном 13.1" (1024x768) TN Touch на основі процесора Intel Core i5-5300U та оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Panasonic Toughbook CF-31 MK5
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.1" (1024x768) TN Touch
Процесор: Intel Core i5-5300U (2 (4) ядра по 2.3 — 2.9 GHz), 3 MB
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 5500 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: немає
Порти: 1x COM-port, 1x HDMI, 1x VGA, 3x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x Ethernet, 1x Card Reader, 1x Audio, 1x Docking connector
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 3.8 кг
Стан: клас А (добрий стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-5300U
Тестування процесора: Intel Core i5-5300U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-5300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, VGA (D-sub), COM-порт, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Захищений ноутбук Panasonic Touchbook CF-31 MK5 / 13.1 (1024x768) TN Touch / Intel Cor i5-5300U (4) ядра по 2.3 - 2.9 GHz) / 8 GB DR3 / 256 GB SSD / Intel HD Graphics 5500 |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.3 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 13 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Panasonic |
| Модель ноутбука | Panasonic Toughbook CF-31 MK5 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Так (+15%) |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 18 120 ₴




