




Моноблок Lenovo V530-24ICB All-in-One NEW з екраном 23.8" (1920x1080) IPS Touch на базі 4-ядерного процесора Intel Core i3-8100T та оперативною пам'яттю 12 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo V530-24ICB All-in-One NEW
Процесор: Intel Core i3-8100T (4 ядра по 3.1 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 12 GB DDR4
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графика: інтегрована Intel UHD Graphics 630 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 3x USB 3.1, 3х USB 2.0, 1x Ethernet, 2x HDMI, 1x Audio, 1x Card Reader
Оптичний привод: немає
Тип матриці: IPS Touch
Діагональ: 23.8"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вага: 5.6 кг
Стан: новий
Операційна система: замовити встановлення
Новий моноблок Lenovo V530 у комплекті з клавіатурою й мишкою USB Lenovo
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-8100T
Тестування процесора: Intel Core i3-8100T
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Типорозмір | Desktop |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-8100T |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, HDMI, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель системного блоку | Lenovo V530-24ICB All-in-One |
| Назва | Моноблок Lenovo V530-24ICB All-in-One NEW / 23.8" (1920x1080) IPS Touch / Intel Core i3-8100T (4 ядра по 3.1 GHz) / 8 GB DDR4 / 240 GB SSD / Intel UHD Graphics 630 / Wi-Fi + клавіатура та Lenovo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.1 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Інше | WiFi |
| Діагональ монітора (дюйми) | 21.5 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Бренд | Lenovo |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Жорсткий диск | 240 SSD |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 21 225 ₴

