




Ноутбук Acer Aspire V5-572 з екраном 15.6" (1920x1080) TN LED на базі процесора Intel Core i5-3337U та оперативної пам'яті 12 GB DDR3L з WebCam для роботи та домашніх завдань
Переваги покупки в "КомпБестTM"
Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
Безплатний накладений платеж і доставка
Оплата частинами онлайн без Complet
100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: Acer Aspire V5-572
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN LED, сенсорний
Процесор: Intel Core i5-3337U (2 (4) ядра по 1,8 — 2,7 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 12 GB DDR3L
Постійна пам'ять: 500 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 4000 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x VGA, 1x HDMI, Ethernet, 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 2.2 кг
Стан: клас А (добре стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково: сенсорний екран, підсвічування клавіатури
Операційна система: замовити встановлення
Cенсорний екран, підсвічування клавіатури, корпус металевий
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-3337U
Тестування процесора: Intel Core i5-3337U
запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-3337U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | LED |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук Acer Aspire V5-572 / 15.6" (1920x1080) TN LED / Intel Core i5-3337U (2 (4) ядра по 1,8 - 2,7 GHz) / 12 GB DDR3L / 500 GB SSD / Intel HD Graphics 4000 / USB 3.0 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 SSD |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15.6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Інше | корпус металлический |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Acer |
| Модель ноутбука | Acer Aspire V5-572 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 12 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Продаж з ПДВ | Так (+15%) |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Стан товару | б/у |
- Ціна: 11 631 ₴



