




Ігровий ноутбук HP ZBook 15 G2 екран 15.6" (1920x1080) TN LED на базі процесора Intel Core i7-4710MQ і відеокарти nVidia Quadro K2100M 2 GB з WebCam для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги покупки в "КомпБест™"
Перевірена техніка та найкращий сервіс з 2014 р.
Безкоштовний післяплата і доставка
Оплата частинами онлайн без комісії
100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP ZBook 15 G2
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN LED, матовий
Процесор: Intel Core i7-4710MQ (4 (8) ядра по 2.5 - 3.5 GHz); Cache Memory 6 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: Integrated Intel HD Graphics 4600, частота графічної системи 400 MHz - 1.15 GHz
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 2.0, 3x USB 3.0, 1x Thunderbolt, 1x Audio Port Combo, 1x VGA, 1x DP, 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC)
Батарея: не менше 2.5-3 години в режимі звичайної навантаження
Вага: 2.8 кг
Стан: клас А (гарний стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково:
Клавіатура з підсвічуванням
Fingerprint
Операційна система: замовити установку
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте у корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести і технічні звіти
Специфікація процесору: Intel Core i7-4710MQ
Тестування процесора: Intel Core i7-4710MQ
Специфікація відеокарти: nVidia Quadro K2100M
Тестування відеокарти: nVidia Quadro K2100M
Запит оптової ціни
Відслідковувати в Instagram
Відслідковувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, VGA (D-sub), Thunderbolt, DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital HC, Secure Digital, Secure Digital XC |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4710MQ |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діагональ екрану (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro K2100M |
| Модель ноутбука | HP ZBook 15 G2 |
| Назва | Игровой ноутбук HP ZBook 15 G2 / 15.6" (1920x1080) TN LED / Intel Core i7-4710MQ (4 (8) ядра по 2.5 - 3.5 GHz) / 16 GB DDR3 / 512 GB SSD / nVidia Quadro K2100M, 2 GB GDDR5, 128-bit / WebCam / DVD-RW / USB 3.0 / DP |
| Обсяг відеопам'яті | 2048 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Продаж з ПДВ | Немає |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/у |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 13 237 ₴






